Sony smart tv– recenzia – cena

  0
  97

  Sony smart tv– recenzia – cenaSony má vo všeobecnosti držané Sony smart tv obdivuhodnú zamerať sa na aktuálne video aplikácie a služby cez často clutterred a nízka kvalita “app store” niekedy uprednostňovaná svojich súperov. Znamená to, že minulý rok to Sony smart tv nemohol zápas Samsung v tomto oddelení, ako to nemal vykonávať ITV Prehrávač a 4oD catch-up služieb, takže je to trochu sklamaním zistíte, že žiadne recenzia zmeny v tejto oblasti. V závislosti na vaše prehliadanie návyky toto nie je vec tak moc, ale komplexné pokrytie by sa recenzia dali Sony vážne veľké ‘tick” v obsahu stĺpci. Tieto sklamania stranou, 2014 Sony Smart Televízory sú vybavené slušný káder video aplikácie. Obe cena Netflix a Amazon Prime Instant Video (predtým LoveFilm) sú prítomné, ktoré sme považovali za potrebné v tento deň a vek. BBC iPlayer je prítomný, príliš, pretože cena Dopyt z 5 Channel 5.

  Slovakia – ako to funguje – recenzie – názory – fórum sony smart tv

  Sme tiež skôr ako skutočnosť, existujú špecializované Slovakia spravodajské aplikácie z BBC News, BBC Sport a Slovakia Sky News. Ak nemáte čas alebo chuť sledovať živé bulletiny sú to užitočný spôsob, ako zostať up-to-date z pohodlia ako to funguje vašej pohovky. Potom, samozrejme, sú Sony vlastnej služby Video Unlimited a Music Unlimited. Sony je jedinečný medzi ako to funguje TELEVÍZNYCH tvorcov, ktoré majú svoje vlastné video a hudobné služby, a tak nie je žiadnym prekvapením, že ste venovať recenzie veľkú pozornosť a budeme sa kryjú podrobnejšie neskôr.Čo je Sony Entertainment Network?

  Sony Entertainment Network (ŠVP) je oficiálny názov recenzie pre smart TV systém zamestnaných spoločnosťou Sony na svojich najnovších Televízoroch. Je to prešli niektoré významné názory zmeny od jeho 2013 iterácia, vrátane okrem plne tvorený odporúčania systém a niektoré zaujímavé a niekedy pôsobivé – nové názory pomôcky na hľadanie obsahu. Posledná rok Sony Smart Televízory zaznamenal vysoko na veľkosť videastreamingovej služby, fórum sony smart tv na ktoré sa vzťahuje, a jeho prezentácia bola farebná a atraktívne. Avšak, to bolo aj zle organizovaná a zreteľne chýba v funkcií v porovnaní s sád niektoré z jej konkurentov. Určite jej obmedzenia, keď to prišlo na organizáciu a prehliadanie fórum sony smart tv aplikácie boli celkom bolestivé, ako bola rýchlosť, s akou platforma bežal na mnohýchSlovakia – ako to funguje – recenzie – názory – fórum sony smart tv

  Sony smart tv – komentáre – zložky – ako využiť – zloženie

  Sony modely, s ľahostajnosť najmä zrejmé, Sony smart tv na úvodnom menu. Je to spravodlivé povedať, potom, že je tu veľa priestoru pre zlepšenie s 2014 Sony Entertainment Network ponúka. Našťastie Sony smart tv sa ukáže, skoro právo preč, že zlepšenie je veľmi veľa na dennom poriadku. TV používa pre toto hodnotenie je Sony 50W829. To je veľký TELEVÍZOR ako sme sa zmienili v našich komentáre predchádzajúcich preskúmania, a to nesie plnú verziu najneskôr 2014 Sony Smart TV systému. Zaregistrujte sa na newsletter Získajte novinky, komentáre súťaže a špeciálne ponuky priamo do vašej schránky Vaša e-mailová adresa Vaša e-mailová adresa: Zobraziť Viac zložky  Jediné, čo sa neprichádza s je zložky Sony nové “Pohybom” na diaľkovom ovládači. To je voliteľným príslušenstvom neboli sme dodávané ako využiť s pre našu recenziu.

  Budeme aktualizovať túto funkciu s informácie o ako využiť Pohybom diaľkové keď sme si jednu s budúcnosť, zloženie vyššej model. Štandardné vzdialenej sa dostať s 50W829 zloženie je OK. Je to škoda, nemá použiť iné rozloženie posledný rok, to, ako sa na časy môžete si pomôcť, ale cítim sa ako Sony má len shoehorned svoj nový inteligentný funkcie na v podstate non-smart remote, s občas trápne výsledky. Obzvlášť zvláštne, je cesta Domov a SEN obe tlačidlá trvať na presne rovnaký hlavný smart hub menu. Tam sú niektoré užitočné prírastky, aj keď, najmä špecializované Netflix tlačidlo (zaujímavé vidieť, Sony, ktoré sa rozhodli pre Netflix, keď zvyčajne je to celkom posadnutí tlačiť svoje vlastné Video Unlimited platformy), a ďalšie tri tlačidlá budeme hovoriť o viac neskôr: Objavte, Sociálnych Zobraziť, a Futbal.Nového menu si brať príliš keď stlačíte SEN alebo Domov tlačidlá ukazuje dosť radikálne a vítaný posun v Sony rozhranie myslenie.Sony smart tv – komentáre – zložky – ako využiť – zloženie

  Nežiaduce účinky, kontraindikácie – to bolí – sony smart tv

  Teraz obrazovka je veľmi dominuje obsah skôr než nastavenie Nežiaduce účinky, kontraindikácie možností, ktoré dominovali, keď trafíte Domov tlačidlo minulý rok. Presnú prezentáciu a obsah “Domov” obrazovka, ktorá sa zobrazí, keď stlačíte Domov alebo SEN tlačidiel závisí na čo Domácej obrazovke, Nežiaduce účinky, kontraindikácie ktoré ste používali v minulom čase ste opustili Domácu menu. Predvolené displej, keď je Kanála jedna. To ukazuje kachľové zbierky kanálov TV si myslí, že by vás mohli zaujať na základe analýza vášho kanála a žáner prezeranie histórie. Pozdĺž hornej dvoch riadky sú programy, ukazuje teraz, zatiaľ čo pozdĺž spodnej časti sú programy vybral z pripravovaných programov.Ako by ste očakávali, programov týkajúcich sa teraz to bolí môže byť prepnutý priamo na len výberom ich ikon, pričom ak si vyberiete jeden z pripravovaných programy sa zobrazí výzva, či chcete nastaviť časovač nahrávky alebo pripomienky pre nich. Pozdĺž spodnej časti obrazovky sú malé odkazy iné možnosti obsahu.

  Najzaujímavejšie z nich je Kanál Zoznam. Výberom tejto pôvodne ukazuje v súčasnosti ukazuje programov v horizontálne rolovanie zoznam beží pozdĺž spodnej časti obrazovky. Avšak, skôr to bolí brilantne, rolovanie dole z tohto počiatočného TV záznam riadok vám umožňuje zobraziť riadky iný obsah zdrojov príliš. Tam je Radio channel list (zoznam kanálov, BBC iPlayer zoznam, aYouTube zoznam, je nevyhnutné  Sony Video Unlimited zoznam, 500PX zoznam (500PX sú vysokej kvality sony smart tv online úložisko fotografií webu), zoznam multimediálnych uložené na ktoromkoľvek z vášho vlastné pripojených zariadení, ako sú telefóny Smartphone, zoznam FIFA World Cup Momenty a Známok, a konečne ďalší futbal zoznam obývaný sony smart tv vnajnovšie a najpopulárnejšie futbal videá na YouTube.

  Sony smart tv – kde kúpiť – lekárne – cena – Amazon – Aliexpress

  Tieto druhej dve futbal skratky zdať trochu divné – kým Sony smart tv si uvedomiť, že Sony 2014 Televízory Sony smart tv sú spustené v Svetovom Pohári footie rok… Toto stručný a pestrý zoznam prístup k obsahu diela plynule, a je kde kúpiť vlastne dosť geniálnu myšlienku, že pravdepodobne si zaslúži väčší dôraz v úvodnom menu kde kúpiť setup. Ďalšou možnosťou pozdĺž spodnej je normálne EPG možnosť – hoci vlastne ani to nie je úplne normálne, ako lekárne môžete ho použiť v spojení s internetom, majú viac interaktívny výpis systému. EPG sám je slušne prezentované, aj keď to mohlo byť lepšie, aby malý obrázok beží v pravom hornom rohu, skôr než len pokrývajú celý obraz s EPG menu.Vedľa Sprievodca odkaz na lekárne Kanál, na domácej obrazovke je Nahrávky možnosť pre rýchly prístup k akejkoľvek nahrávky, ktoré by ste mohli mať vyrobené a konečne je tu Sociálnych možnosť. Vyberte si toto a budete mať možnosť prepojiť váš Facebook účet na TV, aby ste cena môže “láska” obľúbené TELEVÍZNE relácie a ” objavovať nový obsah so svojimi priateľov. Dokonca môžete pozvať priateľov, aby sledovať cena rovnaké TV ukázať, ste a rozprávať o nej, zatiaľ čo budete pozerať. Osobne, je to pocit na nás, ako keby Twitter by bolo mierne viac prirodzené uchytenie Amazon s týmto druhom sociálnej interakcie, keď sme predpokladajme, že Facebook je viac “osobné” sociálna Amazon media system – a určite to má tak viac používateľov práve teraz. Jeden malý pochybovať o Kanál home Aliexpress menu je, že počas našich testov programu obklady trvalo dlho naplniť správne obrázky súvisiace s každým Aliexpress zobraziť. Pre veľa času vás

   

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here