Goji Berry – recenzia – cena

0
184

Goji Berry – recenzia – cenaČo je Goji Berry?

Goji Berry, známe tiež ako wolfberries, sú červeno-oranžové bobule s mierne sladká a zvyčajne trochu kyslej chuti. Jedna odroda, z Goji Berry má chuť skoro ako paradajka, zatiaľ čo iný prikláňa viac k tanginess strane berry rodiny — bližšie k malinová chuť. Goji Berry dlho boli použité ako centrálna zložka v tradičnej Čínskej medicíny, a drvivá väčšina z Goji Berry predávané v Spojených Štátoch sú stále dovezené z Číny.

Často sa predáva ako superfood, Goji Berry sú takmer vždy predávajú sušené (nie čerstvé) zvyčajne možno nájsť v dodatku časti alebo príležitostne v väčšinu potravín sekcia na prírodné potraviny, obchody a organické co-op, alebo, pozrite sa na váš miestny Ázijské s potravinami za lepšiu cenu na Goji Berry. Niektoré väčšie Ázijské potraviny sa tiež zásob mrazené Goji Berry v mrazničke časti.

Slovakia – ako to funguje – recenzie – názory – fórum Goji Berry

Slovakia – ako to funguje – recenzie – názory – fórum Goji BerrySurové vegánska Goji Berry odrôd fórum Goji Berry (ktoré sú označené surové alebo predané na surové vegánska strava stránky) sú starostlivo zbierané a sušené pri nízkych teplotách špeciálne pre tých, ktorí na surové vegánska strava strava. Pretože sa musí sušiť v snahe zachovať ich pre prepravu a zlepšiť ich skladovateľnosť, názory ako to funguje štruktúru a konzistenciu nechať trochu byť požadované od šéfkuchára perspektívy.

Čo Goji Berry chutiť

Zaujíma vás, čo Goji Berry chutiť, alebo ak majú dobrú chuť? Sušené Goji Berry nachádzajú často v obchodoch zdravej výživy sú vo všeobecnosti viac berry-ochutené rôzne hoci by ste naozaj hovor je sladké.

Chuť je torta, s nádychom kyslé a takmer rastlinné, recenzie Slovakia ale úplne iný ako všetky ostatné berry sme vyskúšali.

Ako si Goji Berry

Goji Berry sú jednoduché na použitie v smoothies a surovín vegánska elixíry. Ak nemáte silný mixér, možno budete chcieť, aby im namočené v trochu vody alebo jablkový džús na zmiernenie ich pred zmiešaním.

Goji Berry prášok je tiež k dispozícii a môžete sa mieša priamo do šťavy, bylinné čaje, alebo dokonca len voda. Robia veľký zálievka pre dezerty, fórum Goji Berry mohol ľahko byť pridané do raw, vegánska cupcakes alebo granolového, a zmes up aj s rao puddings a zmrzliny, keď dobre nasiaknuté. Sušené bobule urobiť veľký okrem chodník zmesi (ich chuť je skvelý kompliment chutné a chrumkavé granolas), názory ako to funguje pridať nádherný chuť na šalát, a často môžu byť použité v mieste hrozienka v recepty všetkého druhu.

Nutričné a liečivé hodnoty z Goji Berry

Na výživné a možno aj liečivé výhody Goji Berry sú legendárne. Goji Berry sú veľmi vysoko v antioxidanty a tak sú veľké protizápalové medzi ďalšie skvelé vlastnosti. Výskum na svoje liečivé vlastnosti recenzie Slovakia sa vykonáva po celom svete. V Tradičnej Čínskej Medicíne, goji sa používa ako imunitný tonikum a krvné tonikum. Deti všetkých vekových kategórií budú radi, že Goji Berry sú známe pre svoje anti-aging vlastnosti ako dobre.

Goji Berry – komentáre – zložky – ako využiť – zloženie

Goji Berry – komentáre – zložky – ako využiť – zloženieAnti-Aging

Goji bobule sú plné antioxidantov, zloženie Goji Berry ktoré pomáhajú chrániť DNA pred poškodením spôsobeným voľnými-radikály – biologický odpad vedľajších produktov, ktoré naše telo prirodzene vyrábať jednoducho tým, že žije. Goji bobule obsahujú aj užitočné, aminokyseliny a minerály, ktoré pomoci našich orgánov v procese opravu a regeneráciu buniek. To znamená, že je dennej porcie Goji bobule, ako využiť alebo Goji šťavy môže skutočne pomôcť spomaliť alebo v niektorých prípadoch aj zadnej strane známky starnutia.

Obhajovať Vaše Mozgu

Možno kvôli jeho vysokej hladiny vápnika a vitamínov skupiny B, Goji bobule boli tiež zobrazené na ochranu myseľ proti degeneratívne ochorenia, ako je alzheimerova choroba. V skutočnosti, jeho schopnosť brániť sa nervový systém je jedným z mála zdravotných výhod, tento úžasný “super ovocí”, zložky komentáre ktorá bola vedecky preskúmané a potvrdené byť účinný na ľudí. Takže ak máte problémy s pamäťou, mentálnej jasnosti, alebo akékoľvek iné neurologické funkcie, len by mohli profitovať z hrsť sušených Goji bobule zmiešané s ráno obilnín alebo smoothie.

Zvýšenie Energetickej Hladiny

Pretože sú tak bohaté na vitamíny a minerály, ktoré zvyšujú metabolizmus a premeniť jedlo na energiu (namiesto ukladanie kalórií ako tuk) Goji bobule môžu pomôcť výrazne znížiť únavu, a to bez ohľadu na zdroj. Zatiaľ čo mnoho iných zloženie Goji Berry zdravotných potraviny, si môže uplatniť nárok na tento schopnosť, účinnosť Goji bobule je podporená vedy. Tu je rozpis v maticou… ehm… berry-shell:

Vitamíny skupiny B – hrať kľúčovú úlohu v metabolizme tukov, bielkovín a sacharidov na energiu.

Fiber – pomáha tráviť jedlo efektívnejšie, ako využiť teda mať viac energie.

Zinok – je nevyhnutný pre stovky enzymatické procesy vo vnútri ľudského tela vrátane bielkovín trávenie a syntéza hormónov potrebných pre zdravé fungovanie štítnej žľazy.

Železo – uľahčuje transport kyslíka do všetkých orgánov, zložky komentáre svalov a iných tkanív v celom tele.

Vápnik pomáha pri regulácii hormónov, ako aj zdravé svalové, nervové, a kardiovaskulárne funkcie.

Nežiaduce účinky – kontraindikácie – to bolí – Goji Berry

Aminokyseliny – to sú stavebné bloky pre peptidy, polypeptidy, a bielkovín. Naše telá sa tiež použiť aminokyselín ako zdroj energie a syntetizovať hormóny.

Revitalizovať Svaly

Goji bobule používa už tisíce rokov, Goji Berry aby podporovali fyzickú silu a zdravú funkciu pečene. Hoci sa môže zdať, ako to na prvý pohľad tieto dve veci vlastne idú ruka v ruke. Zdravé fungovanie pečene je oveľa účinnejšia pri odstraňovaní uložené kyseliny mliečnej z prehnaný svalových tkanív. Tiež, uľahčením zvýšené krvi a kyslíka-tok v celom tele, Goji bobule môžu skutočne pomôcť, to bolí kontraindikácie aby sa zabránilo nadmernému kyseliny mliečnej produkcie na prvom mieste.

Krv-Regulácie glukózy

Goji bobule sú jedným z mála ovocia, ktoré môžu byť bezpečne, teší diabetikov. S GI hodnoty iba 29 (menej ako 40, je považované za nízke) Goji bobule nebude spôsobiť prudký nárast v krvi-hladina glukózy nežiaduce účinky ako niektoré druhy ovocia. Vyskytli sa aj štúdie, ktoré ukazujú, že Goji bobule môžu mať pozitívny vplyv na zníženie inzulínovej rezistencie. Pravidelný príjem Goji bobule môžu tiež podporovať zdravú hmotnosť, triglyceridov a cholesterolu.

Chráňte Si Zrak

Hoci je to veľmi ťažké, ak nie nemožné, aby sa “opraviť” oči ak už máte slabý zrak (krátky so chirurgia), je možné chrániť vaše oči pred ďalším poškodením pomocou prírodných prostriedkov.

Goji bobule obsahujú karotenoidy – silné antioxidanty, ktoré sú prekurzormi vitamínu A, v tele človeka. Karotenoidy majú potenciál, Goji Berry aby sa zabránilo niektoré formy rakoviny a ochorenia srdca, ako aj na posilnenie imunitného systému proti infekciám. Goji bobule obsahujú vysoké koncentrácie karotenoid zeaxanthin, ktorý bol uznaný pre jeho schopnosť chrániť oči pred poškodením oxidáciou a na znižovanie to bolí kontraindikácie rizika vekom podmienená makulárna degenerácia (AMD), ktoré je číslo jedna príčinou slepoty s ľuďmi vo veku nad 65 rokov.

Štúdie boli tiež vykonané, pokiaľ ide polysacharidy v Goji bobule, a ako sa môže znížiť alebo zabrániť poškodeniu sietnice a zrakového nervu.

Spevnenie Imunitný Systém

Goji bobule sa tradične používa na spevnenie imunitný systém proti infekcii a najnovších štúdií sa nám pravdepodobná príčina, nežiaduce účinky že to funguje. Karotenoid beta-karotén a amino-kyseliny, Cystín nájsť v Goji bobule sú tak uznávané pre ich pozitívny vplyv na imunitné funkcie. Goji bobule obsahujú aj zinok, Goji Berry ktorý je životne dôležitý pre imunitný zdravia a jeden z najčastejšie používaných prostriedkov pre prevenciu inak nedá, vírusové choroby ako prechladnutie. Okrem toho, nežiaduce účinky polysacharidy obsiahnuté v Goji bobule boli uvedené na stimuláciu zvýšená imunita.

Chcú, aby si cestu vpred prechladnutie a chrípka sezóny? Skúste denná dávka okolo dvoch uncí sušené Goji bobule posilniť váš imunitný systém.

Goji Berry – kde kúpiť – lekárne – cena – Amazon – Aliexpress

Zabrániť Ochorenia Srdca

Ako už bolo spomenuté, vitamíny a minerálne látky (železo, vápnik, atď.) prirodzene nachádzajú v Goji bobule podporu cena Goji Berry zdravých kostí a svalstva. Okrem toho štúdie ukázali, že antioxidačné silu Goji bobule má potenciál na ochranu červených krviniek z peroxidácie tukov – rozklad tukov v bunkovej membrány, čo vedie k poškodeniu buniek a je významné príčinou ochorenia srdca.

Spevnenie Pečene

Goji bobule obsahujú skupina neutrálne chemické zlúčeniny nazývané betaines, ktoré sú tajné za svoju kde kúpiť dlhú históriu používania na podporu pečene zdravie. Betaines bolo preukázané, že zníženie tukové usadeniny v pečeni, ktoré môžu vyplynúť z ľubovoľného počtu faktory životného štýlu (alkoholu, diabetes, strava, atď.) Počas kontrolovaných štúdiách zahŕňajúcich laboratórnych potkanov lekárne Amazon Aliexpress ďaleko prevyšuje počet tých, vykonávané na ľuďoch, dejinách Goji Berry hovorí sám za seba.

Anti-Liečba rakoviny

Možno najzaujímavejšie zdravie prospech Goji bobule je potenciál tohto malého “super ovocí” na pomoc obnovy cena Goji Berry pacientov s rakovinou. V posledných rokoch sa objavilo niekoľko štúdie in vitro test účinnosti Goji Berry extrakt na tumorous buniek z rôznych častí ľudského tela. Zatiaľ čo niektoré výsledky boli menej-ako-presvedčivé, iní ukázali, že Goji bobule môžu byť skutočne schopný inhibovať rast rakovinových buniek. Iné štúdie ukázali, že Goji bobule rozšírené schopnosti iných liečiv v zrušenia rakovinové porasty, kde kúpiť kože, hrubého čreva, obličiek, pľúc a krku.”

Zlepšuje Všeobecný blahobyt

Pretože obsahujú, ako širokú škálu vitamínov, minerálov, aminokyselín a oleje, ktoré majú pozitívny vplyv na produkciu hormónov a lekárne Amazon Aliexpress celkové zdravie ľudské telo, to nie je divu, že veda ukázala, že Goji bobule, len aby ste sa cítili dobre. Nie, oni nie sú alfa a omega každej zázrak zdravie/diéta/chudnutie opravné prostriedky. (Že neexistuje!) Avšak Goji bobule sú jedným z prírody je skvelé, multivitamíny. Tak prečo nie vziať príklad zo všetkých starovekých kultúr, kto to urobil pred nami?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here